Ocelové náušnice s motivem na zakázku - visací
  • Ocelové náušnice s motivem na zakázku - visací
  • Ocelové náušnice s motivem na zakázku - visací
  • Ocelové náušnice s motivem na zakázku - visací

Ocelové náušnice s motivem na zakázku - visací

10 000,00 Kč
Bez DPH

Celé náušnice jsou vyrobeny z chirurgické nerezové oceli. Jsou hypoalergenní, tedy vhodné pro alergiky. Náušnice se vyznačují vysokou životností. Minimální odběr je 50 párů. Doba dodání je min. 3 až 4 týdny. Štítek dle vašeho přání, uzavíratelný sáček a gumové zarážky jsou v ceně.

Počet párů 50 párů

I přesto, že jsou ženy mnohem lepší zákaznice, než muži, tak se na ně zapomíná. Na této stránce uvádíme pouze nejprodávanější typy náušnic, vyráběných pomocí laseru či zalévání křišťálovou pryskyřicí. Jsme zkušení výrobci tohoto produktu, a tak vám můžeme na zakázku zhotovit design odpovídající parametrům náušnice. 

Pokud však žádný z uvedených typů neodpovídá Vašim představám, budeme rádi, když nám se svým přáním napíšete na production@lovemusic.cz a my uděláme maximum pro dosažení Vaší spokojenosti.

Na stránkách uvádíme pouze nejprodávanější typy náušnic, vyráběných za pomoci laseru či zalévání křišťálovou pryskyřicí

Pokud však žádný z uvedených typů neodpovídá Vašim představám, budeme rádi, když nám se svým přáním napíšete na production@lovemusic.cz a my uděláme maximum pro dosažení Vaší spokojenosti, i kdybychom tak měli rozšířit nabídku o úplně nový druh produktu.

Pro více informací o cenách i technologiích nás kontaktujte na mail production@lovemusic.cz.

20 ks

Parametry

Materiál
Chirurgická ocel