PrestaShop
Slunečníky s ocelovou konstrukcí

Slunečníky s ocelovou konstrukcí

Odolné a spolehlivé slunečníky s pevnou konstrukcí z oceli a 100% voděodolnou plachtou, nabízí celou řadu využití, například v oblasti prodeje, na zahrádkách restaurací, nicméně výborně poslouží i na zahradě.

Slunečníky

Nabízíme kvalitní skládací slunečníky na ochranu před deštěm i sluncem. Naše slunečníky můžete používat jako zahradní deštníky, restaurační deštníky, reklamní deštníky nebo jako slunečníky.

Slunečníky můžete vybírat z různých tvarů. V nabídce máme  osmiúhelníky, obdélníky a čtverce. Konstrukci si můžete vybrat z odolnější oceli nebo z lehčího hliníku. Podstavec si můžete vybrat z oceli nebo z betonu. Slunečníky se velmi snadno rozkládají. Ocelové konstrukce jsou ty nejodolnější do náročných povětrnostních podmínek. V létě ochrání vás nebo vaše zboží před přímým sluncem, v dešti se pod slunečníkem z dvakrát impregnované textílie bezpečně schováte.

Deštníky a slunečníky je možno potisknout, vyrábějí se v široké škále barev. Materiál deštníků nebledne pod vlivem UV záření. Celková hmotnost deštníku se stojanem je 78 kg. Díky této hmotnosti ho vítr jen tak nepřevrhne. Průměr středové nohy je 5 cm.

 

  • Materiál ocel / hliník
  • Tvar osmiúhelník / čtverec / obdélník
  • Velká variabilita rozměrů a barev
  • 2x impregnovaná textílie s možností potisku (490 Kč/m2)
  • Podstavec z betonu nebo z oceli

Slunečníky s ocelovou konstrukcí

Zobrazuje se 22 produktů

Zobrazení 1-22 z 22 položek

Aktivní filtry